Biuletyn Informacji Publicznej
Teatr Polski im. H. Konieczki

      Co to jest?

Wyników na stronę: 10 20 30

ZAMÓWIENIE NA USŁUGI SPOŁECZNE - Ochrona osób i mienia

Teatr Polski w Bydgoszczy poszukuje na WYNAJEM w terminie od 26-28 września 2016 HALI/MAGAZYNU, w którym mógłby zaprezentować spektakl podczas Festiwalu Prapremier 2016.

Ogłoszenie o zapytaniu ofertowym z dnia 21.06.2016 r. dla zamówienia pn. Modernizacja podnoszenia kraty prosceniowej

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy jest instytucją artystyczną wspianą do Rejestru Instytucji Kultury Urzędu Miasta Bydgoszczy pod numerem 4

Teatr Polski w Bydgoszczy poszukuje partnera do prowadzenia klubokawiarni, mini czytelni oraz ogródka – placu przed Teatrem. Koncepcje należy dostarczyć do Teatru do dnia 22 czerwca 2016.Teatr Polski w Bydgoszczy poszukuje partnera do prowadzenia klubokawiarni, mini czytelni oraz ogródka – placu przed Teatrem. Koncepcje należy dostarczyć do Teatru do dnia 22 czerwca 2016.

Ogłoszenie o konkursie na na prowadzenie klubokawiarni, mini czytelni i ogródka w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

 

W menu przetargi >> ogłoszenia o wynikach przetargów opublikowana została informacja o wyborze najkorzysteniejszej oferty na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy, nadbudowy i rozbudowy budynku Teatru Polskiego im. H. Konieczki w Bydgoszczy przy al. Mickiewicza 2.

informacja

 

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy, nadbudowy i rozbudowy budynku Teatru Polskiego im. H. Konieczki w Bydgoszczy przy al. Mickiewicza 2.

 
1 do 10 z 22